Zaznacz stronę

Strona główna | Zasobniki ciepłej wody użytkowej | Zasobnik CWU 200l z wężownicą Spomasz Nakło

Zasobnik CWU 200l z wężownicą Spomasz Nakło

Producent: Spomasz Nakło sp z.o.o

Kategoria: zasobniki CWU z wężownicą, zasobniki CWU do pomp ciepła, zasobniki CWU do kotłów gazowych

 

Zasobnik CWU 200l od Spomasz Nakło dostępny jest przy zamówieniu niemal od ręki. Wygodna instalacja pozwala na podłączenie zbiornika do pomp ciepła oraz kotłów gazowych. Izolacja chroni przed utratą ciepła!

Gwarancja jakości od producenta z 75letnim doświadczeniem. Spomasz Nakło – stalowy wybór!

 

Dostępność: na magazynie ✅

 

 

Zbiornik ciepłej wody użytkowej z wężownicą – 200 litrów

 

Zasobnik ciepłej wody użytkowej 200litrowy prosto od producenta Spomasz Nakło dekowany tak do pomp ciepła, jak i kotłów gazowych. Do wymiennika CWU 200l dołączona jest spiralna wężownica o dużej powierzchni (powierzchnia wężownicy: 2,1 m2). Ten 200litrowy bojer na wodę zapewni ciepłą wodę dla 4osobowej rodziny!

Zasobnik CWU 200l Spomasz Nakło to pionowy i stojący zbiornik o wadze 105kg i maksymalnej temperaturze 65C.

 

 

Zasobnik CWU 200l do pomp ciepła i kotłów gazowych

 

Prezentowany zbiornik na ciepłą wodę zapewnia oszczędność pracy pompy ciepłej, jeśli to właśnie do niej jest podłączony lub gazu, w sytuacji, w której pracuje razem z kotłem gazowym. Wymiennik w szybki i niezawodny sposób dostarcza dostęp do ciepłej wody użytkowej. Izolacja dla bojlera 200l z wężownicą została wykonana z rozbieralnego polisterynu. Dzięki temu zbiornik CWU traci mniej ciepła i może dłużej zapewniać wysoką temperaturę podgrzanej wody.

 

Pionowy bojler 200l klasy energetycznej C

 

Zbiornik na ciepłą wodę 200l od Spomasz Nakło posiada estetyczny pokrowiec wykonany z ekoskóry. Oferowany zbiornik to stojący zasobnik pionowy o klasie energetycznej C, definiowana w nowej skali energetycznej (na starej odpowiada kolorem klasie A+). Zbiornik ciepłej wody użytkowej 200l Spomasz Nakło jest zatem zgodny z rozporządzeniem unijnym odnośnie dopuszczenia do sprzedaży zbiorników i zasobników w kontekście skal energetycznych. 

 

Wymiennik CWU 200l – szczegóły budowy

 

Zasobnik 200l do pomp ciepła i kotłów gazowych od Spomasz Nakło zawiera: króciec anody, wylot ciepłej wody użytkowej, zasilanie wężownicy, przyłącze pompy obiegowej, zasilanie zimną wodą, króciec spustowy, otwór rewizyjny z anodą, przyłącze grzałki elektrycznej, króciec pomiaru temperatury. 

Pojemność zbiornika: 200 litrów
Waga zbiornika: 105 kg
Powierzchnia wężownicy: 2,1 m2
Maksymalna temperatura: 65°C
Maksymalne ciśnienie: 10 Bar
Klasa energetyczna: C

PROPONOWANE ZASOBNIKI CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ

A MOŻE ZBIORNIK BUFOROWY?

Zasobnik ciepłej wody użytkowej 200 l

6 + 8 =