Strona główna | Zasobniki ciepłej wody użytkowej | Zasobnik CWU 300l z wężownicą Spomasz Nakło

Zasobnik CWU 300l z wężownicą Spomasz Nakło

Producent: Spomasz Nakło sp z.o.o

Kategoria: zasobniki CWU z wężownicą, zasobniki CWU do pomp ciepła, zasobniki CWU do kotłów gazowych

Zasobnik CWU 300l od producenta zbiorników, zasobników, elementów montażowych oraz konstrukcji fotowoltaicznych Spomasz Nakło dostępny jest przy zamówieniu niemal od ręki. Dedykowany do podłączenie przede wszystkim do pomp ciepła lub kotłów gazowych.

Gwarancja jakości od producenta z 75letnim doświadczeniem. Spomasz Nakło – stalowy wybór!

 

Dostępność: na magazynie ✅

 

 

Zasobnik CWU 300 litrów z wężownicą

 

Prezentowany pionowy zasobnik 300l z wężownicą producenta Spomasz Nakło jest stosowany do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Zbiornik CWU dedykowany jest tak do pomp ciepła, jak i kotłów gazowych. Izolacja (rozbieralny polistyren) chroni przed utratą ciepła i przyczynia się do oszczędności energii. Pokrowiec na oferowany bojler 300l wykonany został z estetycznej ekoskóry.

Zbiornik na ciepłą wodę 300 l Spomasz Nakło posiada jedną, spiralną wężownicę o powierzchni 3,1 m2.

 

Zasobnik CWU 300l do pompy ciepła oraz kotłów gazowych

 

Oferowany wymiennik CWU doskonale współgra z pompami ciepła oraz z kotłami gazowymi.

Zbiornik przy pompie ciepła to wyższa gwarancja bezpieczeństwa całej instalacji cieplnej. W jaki sposób 300 litrowy zasobnik do ciepłej wody użytkowej może pomóc pompie ciepła? Przede wszystkim, zbiornik podłączony do pompy zwiększa jej żywotność. Zasobniki stosowane razem z pompą ciepłą wyciągają wszystkie zalety samej pompy. Używanie wymiennika do wody użytkowej przyczynia się do znaczących oszczędności oraz zwiększonej wydajności.

Zasobnik CWU 300l współpracujący z kotłem gazowym to postawienie na zmniejszenie rachunków za gaz. Bojler umożliwia natychmiastowy pobór wody niemal bez strat cieplnych.

 

Zbiornik na ciepłą wodę 300 l – budowa

 

Jak wszystkie przedstawiane w tej kategorii zasobniki CWU, i zbiornik o pojemności 300l posiada jedną, spiralną wężownicę o dużej powierzchni grzewczej (3,1m2). Prezentowany zasobnik ciepłej wody waży 145 kilogramów, a jego maksymalna temperatura to 65C.

Wymiennik zawiera: króciec anody, wylot ciepłej wody użytkowej, zasilanie wężownicy, przyłącze pompy obiegowej, zasilanie zimną wodą, króciec spustowy, otwór rewizyjny z anodą, przyłącze grzałki elektrycznej, króciec pomiaru temperatury.

 

Zbiornik CWU 300l – nierdzewny

 

Zasobnik ciepłej wody użytkowej 300litrowy od Spomasz Nakło może zostać wykonany ze stali nierdzewnej lub stali budowlanej S123 w zależności od potrzeb klienta.

Pojemność zbiornika: 300 litrów
Waga zbiornika: 145 kg
Powierzchnia wężownicy: 3,1 m2
Maksymalna temperatura: 95°C
Maksymalne ciśnienie: 10 Bar
Klasa energetyczna: B

PROPONOWANE ZASOBNIKI CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ

A MOŻE ZBIORNIK BUFOROWY?

Zasobnik ciepłej wody użytkowej 300 l

12 + 11 =