Strona główna | Zasobniki ciepłej wody użytkowej | Zasobnik CWU 400l z wężownicą Spomasz Nakło

Zasobnik CWU 400l z wężownicą Spomasz Nakło

Producent: Spomasz Nakło sp z.o.o

Kategoria: zasobniki CWU z wężownicą, zasobniki CWU do pomp ciepła, zasobniki CWU do kotłów gazowych

Zasobnik CWU 400l prosto od producenta Spomasz Nakło dostępny jest przy zamówieniu niemal natychmiast. Dedykowany do podłączenie przede wszystkim do pomp ciepła lub kotłów gazowych.

Gwarancja jakości od producenta z 75letnim doświadczeniem. Spomasz Nakło – stalowy wybór!

 

Dostępność: na magazynie ✅

 

Zasobnik CWU 400 litrów z wężownicą

 

Pionowy zasobnik ciepłej wody o pojemności 400 litrów ze stali nierdzewnej od producenta Spomasz Nakło. Producent Spomasz Nakło już od ponad 75 lat przoduje w dziedzinie obróbki metali, będąc na rynku oraz zagranicą jednym z czołowych liderów metalowych urządzeń (m.in. konstrukcji fotowoltaicznych, elementów montażowych do pomp ciepła oraz konstrukcji czy profesjonalny urządzeń do dużej gastronomii).

Prezentowany zasobnik ciepłej wody użytkowej 400l posiada jedną, spiralną wężownicę o dużej powierzchni grzewczej (powierzchnia wężownicy: 4,1 m2).

 

Zasobnik CWU 400l do pomp ciepła oraz kotłów gazowych

 

400 litrowy zasobnik ciepłej wody użytkowej dedykowany jest do podłączenia tak do pompy ciepła, jak i kotłów gazowych. Zbiornik ciepłej wody użytkowej do pomp ciepła wspomaga równomierną pracę samej pompy, stabilizuje ją oraz całą instalację cieplną. Zasobnik CWU 400l od Spomasz Nakło przyczyni się także do oszczędności gazu, jeśli będzie pracował razem z kotłem gazowym.

 

Zbiornik CWU 400l – budowa

 

Oferowany zbiornik CWu 400 litrów posiada jedną wężownicę o powierzchni aż 4,1 m2 oraz izolację wykonaną z rozbieralnego polistyrenu, która pozwala na zminimalizowanie strat cieplnych. Dodatkowo, na zasobnik nałożony jest estetycznych pokrowiec z ekoskóry.

Wymiennik 400l od Spomasz Nakło zawiera: króciec anody, wylot ciepłej wody użytkowej, zasilanie wężownicy, przyłącze pompy obiegowej, zasilanie zimną wodą, króciec spustowy, otwór rewizyjny z anodą, przyłącze grzałki elektrycznej, króciec pomiaru temperatury.

 

Zasobnik ciepłej wody użytkowej 400l ze stali nierdzewnej

 

Producent Spomasz Nakło wytwarza swoje zbiorniki CWU ze stali nierdzewnej. Zastosowanie stali nierdzewnej umożliwia brak dodatkowych anod magnezowych w zasobniku. Na życzenie klienta zbiornik CWU 400 litrowy może zostać wykonany ze stali nierdzewnej lub stali budowlanej S123.

Pojemność zbiornika: 400 litrów
Waga zbiornika: 175 kg
Powierzchnia wężownicy: 4,1 m2
Maksymalna temperatura: 95°C
Maksymalne ciśnienie: 10 Bar
Klasa energetyczna: B

PROPONOWANE ZASOBNIKI CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ

A MOŻE ZBIORNIK BUFOROWY?

Zasobnik ciepłej wody użytkowej 400 l

13 + 6 =