Strona główna | Zbiorniki buforowe | Zbiornik buforowy 100l bez wężownicy Spomasz Nakło

Zbiornik buforowy 100l BEZ wężownicy Spomasz Nakło

Producent: Spomasz Nakło sp z.o.o

Kategoria: zbiorniki buforowe bez wężownicy, zbiorniki buforowe do pomp ciepła, zbiorniki buforowe do kotłów gazowych

Zbiornik buforowy 100l (producent Spomasz Nakło) może być dostępny nawet kilka dni po zamówieniu. Nie zwlekaj i prześlij zapytanie o swój nowy bufor ciepła.

Gwarancja jakości od producenta z 75letnim doświadczeniem. Spomasz Nakło – stalowy wybór!

Dostępność: na magazynie ✅

 

Bufor ciepła / zbiornik buforowy 100l

 

Bufor 100l – producent Spomasz Nakło – nie posiada wężownicy. Prezentowany zbiornik buforowy jest zatem dedykowany do magazynowania ciepłej wody oraz utrzymania jej temperatury dzięki zastosowanej izolacji z rozbieralnego polistyrenu. Oferowany bufor ciepła ma pojemność 100 litrów oraz jest zbiornikiem buforowym stojącym, pionowym.

Zbiornik buforowy, nazywany także zbiornikiem akumulacyjny oraz buforem ciepła, ma za zadanie obniżyć koszty związane z podgrzewaniem wody.

 

Bufor 100l do pompy ciepła oraz kotłów

 

Zbiornik buforowy od Spomasz Nakło idealnie nada się do współpracy z pompą ciepła. Bufor do pompy ciepła jest niemal niezbędnym elementem w całej instalacji. Dzięki niemu pompa jest bardziej wydajna i rzadziej musi pracować, co za tym idzie, koszty energii spadają jeszcze niżej. Inwestycja w bufor do pompy ciepła 100l opłaci się przede wszystkim w przypadku domów mniejszych niż 80m2. W przypadku większych domów polecamy inne nasze zbiorniki buforowe, jak zbiornik buforowy 200l, zbiornik buforowy 300l oraz zbiornik buforowy 400l.

Oferowany bufor ciepła nadaje się także do stosowania w przypadku kotłów.

 

Zbiornik buforowy 100l – budowa

 

Przedstawiony zbiornik buforowy 100l waży 45 kilogramów, a maksymalna temperatura bufora wynosi 95C. Zbiornik dedykowany jest do magazynowania ciepłej wody kotłowej, a minimalizowanie utraty ciepła możliwe jest dzięki izolacji wykonanej z rozbieralnego polistyrenu – zgodnie z PN-EN 15332:2008.

Estetyczny pokrowiec wykonany został z ekoskóry.

Zbiornik buforowy 100l od Spomasz Nakło zawiera: króciec przyłączeniowy, tuleja czujnika temperatury, miejsce odpowietrzenia zbiornika, króciec spustowy.

Pojemność zbiornika: 100 litrów
Waga zbiornika: 45 kg
Maksymalna temperatura: 95°C
Maksymalne ciśnienie: 10 Bar
Klasa energetyczna: B

INNE ZBIORNIKI BUFOROWE SPOMASZ NAKŁO

PROPONOWANE ZASOBNIKI CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ Z WĘŻOWNICĄ

Zbiornik buforowy 100 l bez wężownicy

14 + 11 =