Strona główna | Zbiorniki buforowe | Zbiornik buforowy 200l bez wężownicy Spomasz Nakło

Zbiornik buforowy 200l BEZ wężownicy Spomasz Nakło

Producent: Spomasz Nakło sp z.o.o

Kategoria: zbiorniki buforowe bez wężownicy, zbiorniki buforowe do pomp ciepła, zbiorniki buforowe do kotłów gazowych

Zbiornik buforowy 200l możesz zamówić bezpośrednio od producenta – Spomasz Nakło. Bufor ciepła jest dostępny niemalże od ręki. Prześlij zapytanie już dziś aby otrzymać profesjonalne doradztwo. 

Gwarancja jakości od producenta z 75letnim doświadczeniem. Spomasz Nakło – stalowy wybór!

 

Dostępność: na magazynie ✅

 

Bufor ciepła / zbiornik buforowy 200l Spomasz Nakło

 

Zbiornik buforowy 200 litrowy od producenta Spomasz Nakło magazynuje ciepłą wodę kotłową, a dzięki izolacji z rozbieralnego polistyrenu, minimalizuje utratę ciepła i wydłuża czasowo możliwość korzystania z wody użytkowej bez jej ponownego podgrzewania. Bufor ciepła 200l posiada elegancki, estetyczny pokrowiec, który został wykonany z ekoskóry.
Zbiornik nadaje się tak do pomp ciepła, jak i kotłów.

Bufor 200l bez wężownicy służy przede wszystkim obniżyć koszty energii związane z podgrzewaniem wody użytkowej.

 

Bufor 200 l do pompy ciepła oraz kotłów

 

Prezentowany zbiornik buforowy idealnie nadaje się do pracy z pompą ciepła. Pompa pracująca wydajniej oraz instalacja grzewcza z pompą generująca niższe koszty, to zawsze instalacja, w której skład wchodzi zbiornik buforowy lub zasobnik ciepłej wody. Zbiornik buforowy do pompy ciepła pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas. Podgrzana przez pompę woda, znajdująca się w buforze, będzie dłużej gotowa do użytku oraz gotowa do niego natychmiast. Pompa działająca razem ze zbiornikiem rzadziej musi pracować.
Oferowany bufor ciepła współpracuje także z różnego rodzaju kotłami.

 

Zbiornik buforowy 200l – budowa

 

Zbiornik buforowy 200l od Spomasz Nakło waży 70 kilogramów, a jego maksymalna temperatura to 95C. Zbiornik pracuje z maksymalnym ciśnieniem 10 barów. Oferowany bufor nie posiada wężownicy – jest idealny dla osób, które nie potrzebują dodatkowego wymiennika.
Zbiornik buforowy 200l od Spomasz Nakło zawiera: króciec przyłączeniowy, tuleja czujnika temperatury, miejsce odpowietrzenia zbiornika, króciec spustowy.

 

Montaż zbiornika buforowego 200l

 

Montaż bufora wraz z odpowiednią instalacją może być szybki i prosty. Łatwy dostęp do poszczególnych elementów pozwala na szybkie naprawy – one jednak niezwykle rzadko są konieczne. Do zbiornika można zaglądać raz na około 12 miesięcy.
Ponadto bufor ciepła jest bardzo odporny na czynniki zewnętrzne oraz trwały, dzięki czemu można mieć pewność, że będzie służył przez wiele lat bezawaryjnie.

Pojemność zbiornika: 200 litrów
Waga zbiornika: 70 kg
Maksymalna temperatura: 95°C
Maksymalne ciśnienie: 10 Bar
Klasa energetyczna: B

INNE ZBIORNIKI BUFOROWE SPOMASZ NAKŁO

PROPONOWANE ZASOBNIKI CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ Z WĘŻOWNICĄ

Zbiornik buforowy 200 l bez wężownicy

7 + 11 =