Strona główna | Zbiorniki buforowe | Zbiornik buforowy 300l bez wężownicy Spomasz Nakło

Zbiornik buforowy 300l BEZ wężownicy Spomasz Nakło

Producent: Spomasz Nakło sp z.o.o

Kategoria: zbiorniki buforowe bez wężownicy, zbiorniki buforowe do pomp ciepła, zbiorniki buforowe do kotłów gazowych

Bufor ciepła 300l w wersji ze stali nierdzewnej lub stali czarnej (w zależności od zamówienia). Dostępny niemal natychmiast od dnia wypełnienia formalności za zamówienie. Zbiornik buforowy o pojemności 300 litrów prosto od producenta Spomasz Nakło! 

Gwarancja jakości od producenta z 75letnim doświadczeniem. Spomasz Nakło – stalowy wybór!

Dostępność: na magazynie ✅

 

 

Bufor ciepła / zbiornik buforowy 300l Spomasz Nakło

 

Bufor ciepła bez wężownicy to rodzaj magazynu energii, którego celem jest magazynowanie ciepła pochodzącego z różnych źródeł, takich jak kolektory słoneczne, pompy ciepła czy kotły na paliwo stałe, i udostępnienie go do użytku w odpowiednim momencie. W ofercie Spomasz Nakło bufor 300 litrowych działać będzie w instalacji z pompą ciepła lub kotłem gazowym. Bufor ciepła bez wężownicy składa się z zbiornika, który jest izolowany termicznie, aby zachować magazynowane ciepło jak najdłużej.

Zbiornik buforowy/bufor ciepła 300 litrów bez wężownicy od producenta Spomasz Nakło posiada izolację wykonaną z rozbieralnego polistyrenu – klasa energetyczna B zgodnie z PN-EN 15332:2008. Do prezentowanego bufora ciepła 300l dodawany jest estetycznie wykonany pokrowiec z eko-skóry.

Zbiornik jest skonstruowany jako cylinder o pojemności 300 litrów, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej lub stali czarnej (w zależności od zamawianego rodzaju), które są odporne na korozję, co zwiększa trwałość i żywotność prezentowanego bufora ciepła.

 

Bufor 300l do pompy ciepła oraz kotłów

 

Bufor 300l do pompy ciepła to praktycznie niezastąpione urządzenie, które utrzymuje długą żywotność pompy ciepła, zapobiega jej ciągłemu włączaniu się oraz pozwala na zminimalizowanie jej pracy. Bufor 300l bez wężownicy od producenta Spomasz Nakło posiada izolację termiczną, dzięki czemu, nawet bez wężownicy, przez długi czasu utrzymuje ciepło wody użytkowej i sprawia, iż ta jest gotowa do użycia niemal przez cały czas. Prezentowany zbiornik buforowy na ciepłą wodę jest nierdzewny.

 

Zbiornik buforowy 300l – budowa

 

Dostępny w ofercie Spomasz Nakło bufor na wodę 300 litrów waży 80 kilogramów, a maksymalna temperatura wynosi 95C.

Bufor o pojemności 300 litrów nierdzewny Spomasz Nakło zawiera: króciec przyłączeniowy, tuleja czujnika temperatury, miejsce odpowietrzenia zbiornika, króciec spustowy.

Pojemność zbiornika: 300 litrów
Waga zbiornika: 80 kg
Maksymalna temperatura: 95°C
Maksymalne ciśnienie: 10 Bar
Klasa energetyczna: B

INNE ZBIORNIKI BUFOROWE SPOMASZ NAKŁO

PROPONOWANE ZASOBNIKI CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ Z WĘŻOWNICĄ

Zbiornik buforowy 300 l bez wężownicy

13 + 13 =